Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

TJ Slavoj Vrdy fotbal

 

TJ Slavoj VRDY

I.B třída skupina C

 

IV. A

1. kolo

SO 25.8. 2018 17:00

Sázava - Vrdy

2. kolo

NE 2.9. 2018 17:00

Vrdy B - Hostovlice

2. kolo

SO 1.9. 2018 17:00

Vrdy - AFK Pečky

3. kolo

SO 8.9. 2018 17:00

Okřesaneč - Vrdy B

3. kolo

SO 8.9. 2018 17:00

Pátek - Vrdy

4. kolo

SO 15.9. 2018 17:00

Potěhy - Vrdy B

4. kolo

SO 15.9. 2018 17:00

Zruč n. Sázavou - Vrdy

5. kolo

NE 23.9. 2018 16:30

Vrdy B -  Žleby

5. kolo

SO 22.9. 2018 16:30

Vrdy - Městec Králové

6. kolo

NE 30.9. 2018 13:00

Tupadly C - Vrdy B

6. kolo

SO 29.9. 2018 16:30

Bílé Podolí - Vrdy

7. kolo

NE 7.10. 2018 16:00

Vrdy B - Štrampouch

7. kolo

SO 6.10. 2018 16:00

Vrdy - Liblice

8. kolo

SO 13.10. 2018 15:30

Bratčice - Vrdy B

8. kolo

NE 14.10. 2018 16:00

Uhlířské Janovice - Vrdy

9. kolo

NE 21.10 2018 15:30

Vrdy B - Horky

9. kolo

SO 20.10. 2018 15:30

Vrdy - Sadská

10. kolo

NE 28.10. 2018 14:30

Močovice - Vrdy B

10. kolo

SO 27.10. 2018 14:30

Hlízov - Vrdy

11. kolo

NE 4.11. 2018 14:00

Vrdy B - Horní Bučice

11. kolo

SO 3.11. 2018 14:00

Vrdy - Loučeň

1. kolo

NE 11.11. 2018 14:00

Chotusice - Vrdy B

12. kolo

NE 11.11. 2018 14:00

Škvorec - Vrdy

 

13. kolo

SO 17.11. 2018 13:30

Vrdy - Sokoleč

 

Dorost

Starší žáci

1. kolo

NE 26.8. 2018 10:15

Dorost - Štítarský SK

2. kolo

SO 1.9. 2018 10:15

St. žáci - Velim

2. kolo

NE 2.9. 2018 10:15

VOLNO

1. kolo

ST 5.9. 2018 17:30

SKP Mladá Boleslav - St. žáci

3. kolo

NE 9.9. 2018 10:15

Dorost - Český Brod

3. kolo

SO 8.9. 2018 10:00

Mnichovohradíšťský SK - St. žáci

4. kolo

SO 15.9. 2018 14:30

Čáslav B - Dorost

4. kolo

NE 16.9. 2018 10:00

Dobrovice - St. žáci

5. kolo

NE 23.9. 2018 10:15

Dorost - AFK Pečky

5. kolo

SO 22.9. 2018 10:15

St. žáci - Křinec

6. kolo

NE 30.9. 2018 10:15

Velký Osek - Dorost

6. kolo

SO 29.9. 2018 10:15

Suchdol - St. žáci

7. kolo

NE 7.10. 2018 10:15

Dorost - Jestřábí Lhota

7. kolo

SO 6.10. 2018 10:15

St. žáci - Straky

8. kolo

SO 13.10. 2018 10:15

Úvaly - Dorost

8. kolo

SO 13.10. 2018 10:15

Velký Osek - St. žáci

9. kolo

NE 21.10. 2018 10:15

Dorost - Kutná Hora

9. kolo

SO 20.10. 2018 10:15

St. žáci - Jestřábí Lhota

10. kolo

NE 28.10. 2018 10:15

Dorost - Uhl. Janovice

10. kolo

SO 27.10. 2018 10:15

St. žáci - SKP Mladá Boleslav

11. kolo

NE 4.11. 2018 10:15

Suchdol - Dorost

11. kolo

SO 3.11. 2018 9:30

Velim - St. žáci

12. kolo

NE 11.11. 2018 10:15

Dorost - Mukařov

12. kolo

SO 10.11. 2018 10:15

St. žáci - Mnichovohradišťský SK

13. kolo

NE 18.11. 2018 10:15

Mnichovice - Dorost

13. kolo

SO 17.11. 2018 10:15

St. žáci - Dobrovice

     

 

Ml. žáci

2.kolo

NE 2.9. 2018 14:30

Ml. žáci - Suchdol

3. kolo

NE 9.9. 2018 10:00

Ledeč n. Sázavou - Ml. žáci

4.kolo

NE 16.9. 2018 12:00

Zruč n. Sázavou - Ml. žáci

5. kolo

NE 23.9. 2018 14:00

Ml. žáci - Sázava

6. kolo

SO 29.9. 2018 10:15

Tupadly - Ml. žáci

7. kolo

NE 7.10. 2018 13:30

Ml. žáci - Uhlířské Janovice

8. kolo

NE 14.10. 2018 10:30

Golčův Jeníkov - Ml. žáci

9. kolo

NE 21.10. 2018 13:00

Ml. žáci - Zásmuky

10. kolo

NE 28.10. 2018 10:30

Kutná Hora B - Ml. žáci

1. kolo

NE 4.11. 2018 11:30

Malín - Ml. žáci

 

 

TOPlist